Neden Hızlı Okunmaz?
Fiyat Avantajını Kaçırma...

Dar bir görsel alan ve okunan metinde kelimeleri bloklar halinde  okuma, yavaş okumanın nedenleridir. Ayrıca, ilk okulda okuma eğitimi ses eğitimine dayanmaktadır. Doğru sessiz okuma eğitimi müfredatta değildir. Bu şekilde, göz çok fazla sıçrama yapar ve gördüğü her kelimeyi yüksek sesle telaffuz eder.Online eğitim sistemi ile görme alanını genişleterek, metindeki göz bekleme süresini azaltarak, gördüğümüz kelimeleri seslendirmezsek ve blok okumalarındaki Kelime sayısı arttığında, göz daha az atlar ve okuma hızı artar.

Okuma sırasında gözler bir kameranın çalışma kapasitesine sahiptir. Okunan metnin fotoğraflarını çeker ve beyne gönderir; beyinde daha önce öğrendiği bu sembolleri çözer. Sembolleri birleştirerek, ana fikre ulaşır. Bu işlem saniyenin onda birine düşürülebilir. Bu, sadece doğru bir şekilde yapılan hızlı okuma ve anlama alıştırmaları ile de mümkündür.

Normal şartlar altında, beyin dakikada 1.600 kelimeyi okuyabilir ve anlayabilir. Okuma anında, göz kasları beynin hızına ulaşamadığında, beyin kapasitesinin altında bir iş yaptığında, bir dakika içinde ok bileceğinden çok daha düşük bir kelime okur. Boş bölümde, günlük çalışmalarını düşünmeye ayırır. Online hızlı okuma eğitimi sayesinde, dikkat eksikliği, göz kaslarının gelişimi ile konsantre olamama gibi sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

onlinehizliokuma.net, tüm bu sorunlara çözümler sunar. Online hızlı okuma ve anlama eğitimimize katılarak hızlı bir okuyucu olabilirsiniz. 

Bu eşsiz deneyimi elde etmek için, eğitim gruplarını inceleyebilir ve uygun eğitim grubundan sistemin bir üyesi olabilir ve anlayarak hızlı bir şekilde okumaya başlayabilirsiniz.

Hemen Hızlı Okuma Eğitime Başlayın
Eğitim Danışmanı
Merhaba, hangi konuda bilgi almak istersiniz? Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp ile yaz.