Eğitim Şeklimiz
Fiyat Avantajını Kaçırma...

Online Hızlı Okuma Eğitimi, eğitim seviyenize göre (ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora vb.) Günde bir ders olmak üzere 30 günlük özel bir müfredat düzenler.

Her öğrenci kullanıcı adı ve şifresini kullanarak oturum açar. Her gün için yapılacak egzersizlerin bir listesi görüntülenir. Her egzersiz yaptığınızda, sistem otomatik olarak bir sonraki egzersizi yapmanızı ister. Antrenman 30 gün sürer ve antrenmanın sonunda okuma hızınız en az iki ila dört kat artmıştır. Dilediğiniz zaman online öğrenim sistemine giriş yaparak dersleri sırayla takip edebilirsiniz. Online hızlı okuma, kişiselleştirilmiş öğrenmeyi kurması, öğrencileri ve velileri yorumlar hakkında bilgilendirmesi ve birçok başka faydası olması açısından diğer hızlı okuma platformlarından farklıdır.

Online Hızlı Okuma, her öğretim grubu için belirli metinler ve sözcükler içerir. Ek olarak, sistem tasarımı da öğretim grubu için özel olarak tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, hiçbir eğitim kursu diğer içeriklerle aynı değildir.

Online hızlı okuma, ilkokul 2. ve 3. sınıflar için PRATİK OKUMA grubu var. Bu öğrenme kiti, hızlı okumaya başlamadan önce öğrencilerin yüksek sesle okuyabilmelerini sağlar. Bu eğitim grubundan sonra ayrı bir eğitim grubu vardır: İlkokul 4, Üniversite, Doktora, Genel ve Disleksi.

Bu eşsiz deneyim için, eğitim kitlerini inceleyerek sizin için doğru olan eğitim kitine abone olun ve anlayarak hızlıca okumaya başlayın

Hemen Hızlı Okuma Eğitime Başlayın
Eğitim Danışmanı
Merhaba, hangi konuda bilgi almak istersiniz? Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp ile yaz.