Bilsem Eğitimi Sistemi
Fiyat Avantajını Kaçırma...

Kurumumuz, siz değerli öğrenciler için çok faydalı ve eğlenceli bir online platform hazırladık. Bu sistemde amacımız, bilsem sınavlarına girecek öğrencileri, sınava hazırlamaktır. Sınırsız Akademi bu eğitimleri vermek için öğrencileri 4 ayrı eğitim grubu ile sınıflandırmaktadır. Bu gruplar;

 1. Okul Öncesi
 2. 1.Sınıf Öğrencileri
 3. 2.Sınıf Öğrencileri
 4. 3.Sınıf Öğrencileri

Bilsem deneme sınavları sistemi, 7 ayrı kategoride, yüzlerce sorudan oluşan, günlük çalışma platformudur. Bu katagoriler;

 1. Sayısal Muhakeme
 2. Çağrışım
 3. Şekil Analizi
 4. Görsel Hafıza
 5. Sayısal Hafıza
 6. Bütün Parça İlişkisi
 7. Üç Boyutlu Düşünme

Her gün yapılması gereken çalışma sayısı 8 adettir. Her gün her kategoriden 3 soru ve 7 adette karma sorular sorulmaktadır. Yani günlük her öğrenci 28 adet soru çözmektedir. Her gün bu sorular üzerinde çalışma yapan öğrenciler, sınavda çok rahat ve hızlı cevap vererek, sınavı başarı ile tamamlamaktadır.

Bilsem deneme sınavları sistemi, BİLSEM sınavlarına hazırlık platformu olmasının yanı sıra, aynı zamanda bir zeka geliştirme sistemidir. Çünkü, her gün çözülen sorular, içerik olarak, Sayısal muhakeme, Çağrışım, Şekil Analizi, Görsel Hafıza, Sayısal Hafıza, Bütün Parça İlişkisi ve Üç Boyutlu Düşünme alanlarında sorulmaktadır. Bu alanlar ve sorulan sorular, günlük yapıldığı için bir zihin egzersizine dönüşmektedir. Bu yapıda yapılan çalışmalar ise zekanızın gelişmesine yardımcı olur. Görsel hafızanızı güçlendirir. Bütün parça ilişkileri, algoritmik düşünme ve yaratıcılık gibi alanlarda gelişimizi güçlendirir.

Yani özetle, Bilsem Deneme Sınavları Sistemi aynı zamanda zeka gelişiminize fayda sağlayan bir programdır.

Bilsem sınavlarına hazırlık dışında da bir zeka programı olarak ta kullanılabilir.

Sistem Kullanımı ise çok kolay ve basittir. Sisteme üye olduktan sonra, giriş yapın. Sonra eğitime başla butonuna tıklayın. Karşınıza bir günlük çalışma listesi gelecektir. Sırası ile listedeki tüm soruları cevaplayın. Sonra ertesi gün bu çalışmayı tekrarlayın.

Hemen Bilsem Eğitime Başlayın
Eğitim Danışmanı
Merhaba, hangi konuda bilgi almak istersiniz? Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp ile yaz.