Hızlı Okuma Teknikleri
Fiyat Avantajını Kaçırma...

Hızlı okuma ve okuduğunu anlama yöntemleri dünyada yaygın olarak biliniyor ve yaygın olarak kullanılıyor. Ülkemizde yaklaşık 40 senedir kişilik gelişim merkezlerinde bireysel kurslarda düzenlenmektedir.

Hızlı okuma temelde bir alışkanlık değişikliğidir. Okuma stilinizi değiştirmek için hızlı okuma yöntemlerini kullanmanız gerekir.

Hızlı okuma yöntemleri evvela göz kaslarının gelişimi ile başlar. İnsan vücudundaki tüm kas yapıları gelişime uygundur. Bir sporcunun günlük egzersizi gibi, göz kaslarının geliştirilmesi hızı okurken son derece önemlidir. Bunun için online platformda günlük olarak göz kaslarının gelişimine yönelik egzersizler yapılmaktadır.

En önemli egzersizler arasında görsel alan büyütme uygulamaları gelmektedir. Yaygın inanışın tam tersine, daha sağlıklı bir insan gözü aynı anda çok daha geniş bir alanı görebilir. Çevrimiçi platform, görüş alanını 4 farklı uygulamayla genişletmek için uygulamalara sahiptir.

Hızlı okuma TAKISTOSCOPE araştırmasına dayanmaktadır. Bu teknik, metinde gözün bekleme süresini kısaltmak için kullanılır. Çevrimiçi platformda ayrıca görme hızını artırmak ve gözleri inceltmek için günlük uygulamalar vardır.
Göz kaslarını geliştirme çabalarını dönüştürmek, görüş alanını genişletmek ve göz becerisini okuma hızına dönüştürmek için grup okuma ve grup okuma egzersizlerine ihtiyaç vardır. Bu yöntemde online platformda dört farklı teknoloji sunulmaktadır.

Bu egzersizlere ilave olarak beyin egzersizleri ile okurken dikkat ve konsantrasyon egzersizleri yapmalısınız. Dikkat ve odaklanma egzersizleri, çevrimiçi platformun beyin egzersizleri bölümünde yer almaktadır.

Yukarıda anlatılan prosedürlerle hızlı bir biçimde okumak kaçınılmaz duruma gelir. Tek yapmanız gerekli olan çevrimiçi platforma kaydolmak ve bir aylık eğitimden sonra hızlı bir şekilde okumaktır.

Bu eşsiz tecrübe için, size uygun eğitim paketlerine abone olun ve anlayarak hızlı bir şekilde okumaya başlayın.

Hemen Hızlı Okuma Eğitime Başlayın
Eğitim Danışmanı
Merhaba, hangi konuda bilgi almak istersiniz? Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp ile yaz.