Anlayarak Hızlı Okuma Nedir?
Fiyat Avantajını Kaçırma...

Kitap okuma ihtiyacını bilen biri için neden hızlı okumanın gerekli olduğu açıktır. Çünkü kitap okuyan kişi her zaman öğrenmeye ve kendini geliştirmeye çalışır. Gerekli bilgileri sürekli ve hızlı bir şekilde almak ve kendini geliştirmek ister. Bilim ve teknolojideki hızlı gelişmeler günümüz dünyasında insanların işini kolaylaştırıyor gibi görünse de çağımızın değişen koşulları insanlar üzerindeki yükü artırmakta ve bu yükün doğasını değiştirmektedir. Bu nedenle insanların kısa sürede çok iş yapması gerekiyor. Makalelerin bolluğu ve okumak için zamanın olmaması, insanları daha hızlı okumak için bilimsel araştırma yapmaya zorladı. Okuma hızı bilimsel olarak artırılabilir. Çünkü okuma hızı öğrenerek öğrenilebilen bir beceridir. Hızlı okuma, edinilen davranış kalıplarından biridir. Hızlı okuma, insanların önceki okuma sürelerine kıyasla dakika başına okunan kelime sayısını ve anlama düzeylerini artırarak hızlarını, anlayışlarını ve öğrenme yeteneklerini artırmaları anlamına gelir.

Temel olarak, hızlı okuma, edinilmiş bir beceri olduğu için aslında bir alışkanlık değişikliğidir. Her alışkanlığın değişmesi zaman alır. Hızlı okumada bu süre maksimum 1 aydır. Hassas, tutarlı ve koordineli göz egzersizleriyle hızlı okumaya 30 günde kolayca başlanabilir. Online hızlı okuma şeklinde sizler için hazırladığımız 30 seviyeli eğitimimizde kullandığımız yöntemler sayesinde kişinin yaşına ve grubuna özel hazırlanmış kurslar, seviyeler ve metinler sayesinde hızlı okuma çok kolay hale geldi. .

Günümüzde hızlı okuma ile ilgili birçok öğretim materyali ve kitap bulunmaktadır. İnternet Hızlı Okuma, geliştirdiği özel uygulamalar yardımıyla size koordineli öğrenme sunar. Her çalışma grubu için seviyeler, hızlar, metin seviyeleri ve kelime seviyeleri sizin için uyarlanmıştır. Çevrimiçi yaptığınız her antrenman sistem tarafından kaydedilir. Size ilerlemeniz hakkında bilgi verir. Eğitiminizi tamamladıktan sonra, takistoskop gelişimlerimizi, okuma hızınızın gelişimini ve okuduğunu anlama gelişiminizi görebilirsiniz.

 Bu eşsiz deneyim için öğrenme gruplarına göz atın, size uygun olan öğrenme grubu sistemine katılın ve anlayarak hızlıca okumaya başlayın.

Hemen Hızlı Okuma Eğitime Başlayın
Eğitim Danışmanı
Merhaba, hangi konuda bilgi almak istersiniz? Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp ile yaz.